Sedlá na bicykel San Marco, skladom
San Marco Allroad Dynamic Wide čierne- Top 35
San Marco Allroad Dynamic Wide čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
- 200 g
Toto sedlo bolo vyvinuté pre jazdcov, ktorí radi jazdia na rôznom teréne, napríklad na štrku. Je navrhnutý s veľmi úzkym predným koncom, ktorý poskytuje maximálnu voľnosť nôh...
San Marco Shortfit 2.0 Comfort Open-Fit Dynamic Wide čierneSan Marco Shortfit 2.0 Comfort Open-Fit Dynamic Wide čierne
- čierna
- San Marco
Selle San Marco SHORTFIT 2.0 je riešením najmä pre ľudí s ohybnými bedrami, normálnou až širšou stavbou panvy a/alebo agresívnejším jazdným štýlom, kedy zaťažujete perineálnu...
San Marco Aspide Short Comfort Dynamic Narrow sivéSan Marco Aspide Short Comfort Dynamic Narrow sivé
- čierna
- San Marco
- unisex
- 280 g
Sedlo Aspide Short Open-Fit Racing ponúka nezameniteľný štýl skvelej klasiky, akou je Aspide, a robí ho ešte modernejším a podmanivejším. Je vybavené veľkým stredovým otvorom...
Selle San Marco Shortfit 2.0 Supercomfort Open-Fit Racing L3-Wide 155 mm modráSelle San Marco Shortfit 2.0 Supercomfort Open-Fit Racing L3-Wide 155 mm modrá
- modrá
- San Marco
Selle San Marco Shortfit 2.0 Supercomfort Open-Fit Racing L3-Wide sedlo Toto sedlo je riešením najmä pre ľudí s ohybnými bedrami, normálnou až širšou stavbou panvy a/alebo...
San Marco Aspide Short Dynamic Wide čierneSan Marco Aspide Short Dynamic Wide čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
- Gélove
- Odpružená
Sedlo Aspide Short Open-Fit Racing ponúka nezameniteľný štýl skvelej klasiky, akou je Aspide, a robí ho ešte modernejším a podmanivejším. Je vybavené veľkým stredovým otvorom...
San Marco Ground Carbon FX Narrow sivéSan Marco Ground Carbon FX Narrow sivé
- čierna
- San Marco
Selle San Marco GrouND je určené primárne na MTB či gravel použitie. Vhodné je pre široké spektrum jazdcov a ponúka veľmi univerzálnu škrupinu. Tvarom vychádza z podobnej...
San Marco Allroad SuperComfort čierneSan Marco Allroad SuperComfort čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
- Gélove
- 213 g
Sedlo Allroad je najuniverzálnejším modelom v ponuke sediel Selle San Marco a tvorí zlatú strednú cestu medzi modelmi Aspide (úzke a dlhé) a Shortfit (krátke a široké). Svojou...
San Marco Shortfit 2.0 Open-Fit Dynamic Narrow čierneSan Marco Shortfit 2.0 Open-Fit Dynamic Narrow čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
- 280 g
Selle San Marco SHORTFIT 2.0 je riešením najmä pre ľudí s ohybnými bedrami, normálnou až širšou stavbou panvy a/alebo agresívnejším jazdným štýlom, kedy zaťažujete perineálnu...
San Marco Allroad Carbon FX Wide čierneSan Marco Allroad Carbon FX Wide čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
Univerzálne cyklistické sedlo Allroad Carbon FX Wide značky Selle San Marco je určené predovšetkým výkonnostným športovcom a profesionálom na cestnú, gravel a offroad...
San Marco Aspide Short Dynamic Narrow čierneSan Marco Aspide Short Dynamic Narrow čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
Sedlo Aspide Short Open-Fit Racing ponúka nezameniteľný štýl skvelej klasiky, akou je Aspide, a robí ho ešte modernejším a podmanivejším. Je vybavené veľkým stredovým otvorom...
San Marco Shortfit 2.0 Open-Fit Dynamic Wide čierneSan Marco Shortfit 2.0 Open-Fit Dynamic Wide čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
- 285 g
Selle San Marco SHORTFIT 2.0 je riešením najmä pre ľudí s ohybnými bedrami, normálnou až širšou stavbou panvy a/alebo agresívnejším jazdným štýlom, kedy zaťažujete perineálnu...
Selle San Marco Shortfit 2.0 Open-Fit čierneSelle San Marco Shortfit 2.0 Open-Fit čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
- 320 g
Selle San Marco SHORTFIT 2.0 je riešením najmä pre ľudí s ohybnými bedrami, normálnou až širšou stavbou panvy a/alebo agresívnejším jazdným štýlom, kedy zaťažujete perineálnu...
San Marco Aspide Short Comfort Dynamic Wide sivéSan Marco Aspide Short Comfort Dynamic Wide sivé
- čierna
- San Marco
- unisex
- 255 g
Sedlo Aspide Short Open-Fit Racing ponúka nezameniteľný štýl skvelej klasiky, akou je Aspide, a robí ho ešte modernejším a podmanivejším. Je vybavené veľkým stredovým otvorom...
San Marco Aspide Open-Fit Dynamic Wide čierneSan Marco Aspide Open-Fit Dynamic Wide čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
- 215 g
- Odpružená
Prednosťou modelu Aspide vždy bolo, je a bude, že dokáže splniť potreby aj tých najnáročnejších cyklistov, ale zároveň nesklame tých, ktorí ho vyskúša prvýkrát. Jeho úspech...
Selle San Marco Aspid Open-Fit Racing Narrow bielaSelle San Marco Aspid Open-Fit Racing Narrow biela
- biela
- San Marco
Selle San Marco Aspid Open-Fit Racing Narrow sedlo Selle San Marco Aspide Open-Fit je primárne určené na cestnú cyklistiku a pre ľudí normálnou a užšou panvou. Dlhšia a úzka...
Selle San Marco Allroad Supercomfort Racing Wide zeleneSelle San Marco Allroad Supercomfort Racing Wide zelene
- zelená
- San Marco
- unisex
- 213 g
Selle San Marco Allroad je najuniverzálnejším modelom v ponuke tohto talianskeho výrobcu sediel. Tvorí zlatú strednú cestu medzi modelmi Shortfit (široké a krátke) a Aspide...
Selle San Marco Trekking Open-Fit L2-Large 188 mmSelle San Marco Trekking Open-Fit L2-Large 188 mm
- čierna
- San Marco
Selle San Marco Trekking Open-Fit L2-Large sedlo Užite si maximálne pohodlie pri každej jazde na elektrobicykli so sedlom Trekking Open-Fit L2-Large. Toto sedlo je navrhnuté...
San Marco Allroad Racing Wide čierneSan Marco Allroad Racing Wide čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
- 175 g
- Odpružená
Selle San Marco Allroad Racing Wide je sedlo vhodné na všetky typy jazdy. Koľajnice sú vyrobené z ľahkého a odolného materiálu XSILITE. Plášť zosilnený uhlíkovými vláknami...
San Marco Shortfit 2.0 SuperComfort Open-Fit Racing čierneSan Marco Shortfit 2.0 SuperComfort Open-Fit Racing čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
- 240 g
Selle San Marco SHORTFIT 2.0 je riešením pre jazdcov s pružnými bokmi, normálnou až širšou panvou alebo jazdcov s agresívnejším štýlom jazdy, ktorí zaťažujú perineálnu oblasť a...
San Marco Shortfit 2.0 SuperComfort Open-Fit Racing Wide čierneSan Marco Shortfit 2.0 SuperComfort Open-Fit Racing Wide čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
- 245 g
"Selle San Marco SHORTFIT 2.0 je riešením pre jazdcov s pružnými bokmi, normálnou až širšou panvou alebo jazdcov s agresívnejším štýlom jazdy, ktorí zaťažujú perineálnu oblasť a...
San Marco Aspide Short SuperComfort Narrow čierneSan Marco Aspide Short SuperComfort Narrow čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
- 220 g
Sedlo Aspide Short Open-Fit Racing ponúka nezameniteľný štýl skvelej klasiky, akou je Aspide, a robí ho ešte modernejším a podmanivejším. Je vybavené veľkým stredovým otvorom...
San Marco Shortfit 2.0 Carbon FX Narrow sivéSan Marco Shortfit 2.0 Carbon FX Narrow sivé
- čierna
- San Marco
Selle San Marco SHORTFIT 2.0 je riešením najmä pre ľudí s ohybnými bedrami, normálnou až širšou stavbou panvy a/alebo agresívnejším jazdným štýlom, kedy zaťažujete perineálnu...
San Marco Aspide SuperComfort Racing Wide dámske KIT čierne/ružovéSan Marco Aspide SuperComfort Racing Wide dámske KIT čierne/ružové
- čierna
- San Marco
- dámska
- Gélove
- 210 g
" Selle San Marco Aspide Supercomfort je dámske pretekárske sedlo s koľajničkami z ľahkého a odolného materiálu XSILITE, ktorý má vysoký obsah silikónu, titánových a...
San Marco Shortfit 2.0 3D Open-Fit Carbon FX Narrow čierneSan Marco Shortfit 2.0 3D Open-Fit Carbon FX Narrow čierne
- čierna
- San Marco
- unisex
Selle San Marco SHORTFIT 2.0 3D je riešením najmä pre ľudí s ohybnými bedrami, normálnou až širšou stavbou panvy a/alebo agresívnejším jazdným štýlom, kedy zaťažujete...